Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ThreeSixtySlider has a deprecated constructor in /home/b3948/domains/tisgroup.pl/public_html/wp-content/plugins/smart-product-viewer/includes/ThreeSixtySlider.php on line 9

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SmartProductViewerTinyMCE has a deprecated constructor in /home/b3948/domains/tisgroup.pl/public_html/wp-content/plugins/smart-product-viewer/includes/tinymce/SmartProductViewerTinyMCE.php on line 3
Plebiscyt “Rolnik Roku 2016” | Kotły TIS
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
Luty 13, 2016
GP Zwierzyńca
Czerwiec 15, 2016

Plebiscyt “Rolnik Roku 2016”

          Tis group, firma działająca od prawie dekady, znana również szeroko na rynkach europejskich, została w tym roku sponsorem głównym organizowanego przez Gazetę Współczesną plebiscytu ?Rolnik Roku 2016?. Wydarzenie to jest najważniejszą w roku dla branży rolniczej okazją do uhonorowania wybitnie działających gospodarstw oraz ich właścicieli. W związku z tym, iż nasze produkty są wytwarzane również z myślą rolnikach, chętnie zgodziliśmy się na udział w tym przedsięwzięciu. Jest to niebywała okazja do zapoznania się z opiniami klientów o naszych kotłach, co pozwala nam na ich dalsze udoskonalanie. ? mówi Tomasz Mańczuk, Prezes Zarządu TiS Group.

          Kotły produkowane przez TIS wyróżnia szereg elementów. To przede wszystkim odpowiednio, a zarazem optymalnie skonstruowana komora spalania, która pozwala na optymalne wykorzystanie jego mocy. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania kotła tak, aby był mały i ekonomiczny a jednocześnie miał wystarczającą moc do ogrzania docelowych pomieszczeń. Dobór odpowiedniego kotła, jego mocy, to główny czynnik warunkujący długoletnie, bezawaryjne działanie wszystkich podzespołów systemu grzewczego. W TiS szczegółowo badamy czynniki wpływające na poprawne działanie naszych produktów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane przez nas systemy przez długie lata będą użytkowane z pełną satysfakcją. ? podkreśla Tomasz Mańczuk.

          W tym roku plebiscyt na najlepszego rolnika odbywa się po raz piąty. Każdy może oddać głos na swojego kandydata. Zależy nam na tym, by w plebiscycie udział wzięła jak największa liczba kandydatów. Dla najlepszego, zwycięzcy całego wydarzenia przygotowaliśmy specjalną nagrodę. Zapewniam, że będzie to kolejne nowoczesne urządzenia do Państwa gospodarstwa! – mówi Tomasz Mańczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *