Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ThreeSixtySlider has a deprecated constructor in /home/b3948/domains/tisgroup.pl/public_html/wp-content/plugins/smart-product-viewer/includes/ThreeSixtySlider.php on line 9

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SmartProductViewerTinyMCE has a deprecated constructor in /home/b3948/domains/tisgroup.pl/public_html/wp-content/plugins/smart-product-viewer/includes/tinymce/SmartProductViewerTinyMCE.php on line 3
TIS Pro DR | Kotły TIS
0%

  TIS PRO DR

   

  TIS PRO DR to kocioł długiego spalania na paliwo stałe ze specjalnie zaprojektowanym powiększonym paleniskiem.

  Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują prawie całkowite dopalanie biomasy niedrzewnej, a także wysokie właściwości działania kotła i jego pracy przez wiele, wiele lat bezawaryjnie.

  Kotły są na eksport.

  belkomin_szczegoly_produktu_2a-(1)_03

  Kotły PRO DR przeznaczone są spalania biomasy niedrzewnej w postaci brykietu słomianego. Kotły serii PRO DR pracują na naturalnym ciągu kominowym , bez konieczności podłączania elektryczności. Powiększone palenisko pozwala na spalanie drewna o długości 50 cm. Kotły produkowane są z certyfikowanej pięciomilimetrowej stali . Korpus kotła zbudowany jest z płaszcza wodnego, który przekazuje maksymalną ilość wytworzonej energii cieplnej do systemu grzewczego.

  W górnej części kotła PRO DR zaprojektowany jest wydajny energetycznie wymiennik ciepła, który maksymalnie akumuluje i kieruje ciepło ze spalanego paliwa w kotle do instalacji grzewczej co znacznie wydłuża spalanie w kotle, przy jednym załadunku drewna lub innego paliwa.

  Podczas spalania paliwa do komina dostają się gazy ze spalania, których temperatura nie przekracza 130 st. C, co udowadnia , że kocioł jest o bardzo wysokiej wydajności. W modelach tych, czas pracy przy jednorazowym załadunku paliwa wynosić może nawet do 16 h.

  Wielką zaletą kotłów TIS PRO DR jest omawiane już duże palenisko. W znaczącej części europejskich kotłów, palenisko jest znacznie mniejsze, z tego względu, iż większość kotłów produkowanych jest na węgiel jako opał podstawowy. Wszystkie kotły TIS produkowane są do spalania drewna , a odpowiednio powiększone palenisko, pozwala na nie mniej efektywne, niż analogiczne kotły konkurencji, spalać torf i węgiel. W kotłach dla wygody klientów zaprojektowane są wygodne, szeroko otwierające się drzwiczki i solidny żeliwny ruszt.

  Moc przy optymalnej pracy kotłów TIS PRO DR od 10 do 27 kW.
  Kotły przeznaczone są do ogrzewania domów prywatnych i obiektów przemysłowych, a także do podgrzewania wody użytkowej przy podłączeniu zasobnika wody.
  Kotły produkowane są z certyfikowanej europejskiej stali kotłowej, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością gwarantującą wieloletnią bezawaryjną pracę, praktycznie we wszystkich warunkach eksploatacyjnych.
  Szeroko otwierające się drzwi, umożliwiają bardzo proste czyszczenie wymiennika ciepła jak i całego kotła, obsługa odbywa się od frontowej części kotła, nie ma potrzeby niczego dodatkowego odkręcać. W kotłach TIS jest bardzo łatwy dostęp do czyszczenia tyłu kotła (komina).
  Wielowarstwowa powłoka proszkowa na obudowie kotła.
  Wysokiej jakości izolacja cieplna kotła 50 mm.
  Wielopoziomowy dopływ powietrza do komory spalania pierwotnego i wtórnego.
  Bardzo wygodne dla użytkownika szeroko otwierane drzwi.
  Kocioł wyposażony jest w miarkownik ciągu pozwalający na zadanie mu utrzymania temperatury w instalacji grzewczej.
  Gwarancja na szczelność korpusa kotła -5 lat, na pozostałe elementy wyposażenia kotła – 2 lata.

  belkomin_szczegoly_produktu_2a-(1)_14

  Biomasa niedrzewna

  Typ kotła

  TIS PRO DR

  17

  22

  27

  Moc

  kW 10-17 12-22 17-27

  Maksymalna temperatura pracy

  ?? 85 85 85

  Pojemność wody

  litr 35 40 45

  Minimalny ciąg kominowy

  Pa 20 20 20

  Przyłącze instalacji

  11/2 11/2 11/2

  Przyłącze komina

  mm 159 159 159

  Masa kotła

  ?g 270 290 330

  Wielkość paleniska

  dm3 79 99 115

  Szerokość (A)

  cm 44 51 57

  Długość (B)

  cm 78 78 78

  Wysokość (C)

  cm 115 115 115

  tis_pro_dr_scheme

  1. obudowa
  2. piec
  3. przewód kominowy
  4. komin
  5. ruszt
  6. Wsporniki
  7. ashpit
  8. drzwiczek
  9. Drzwi popiołu
  10. Drzwiczki spalin
  11. rura zasilająca
  12. powrót fajkę wodną
  13. Podłączenie do opróżniania